Nové video a zajímavý uživatelský případ / New video and cool forum use case (CZ/EN)

Nové video a zajímavý uživatelský případ / New video and cool forum use case (CZ/EN)

Zdravím Vás,

Dnes dvě krátké novinky. Na našem youtube kanále je nově k dispozici další školící video LOGmanageru. Tentokrát na téma Lookup Tables  (Vyhledávací tabulky). Pokud Vás někdy zajímalo, jak je možné automaticky aktualizovat LOGmanager údaji z externích zdrojů, jako je například přihlašovací jméno pro mapování reálných uživatelských jmen nebo třeba IOC, toto video Vám vše vysvětlí. Odkaz naleznete ve spodní části. 

Dále, na fóru uživatelů je k dispozici nový skvělý případ použití. Pracujeme na integraci s bezpečnostním řešením Vectra Cognito a vzhledem k typu protokolů, které vytváří, jsme museli vytvořit algoritmus k překladu unixového času (epoch time) na běžné časové razítko. je to výzva, ale s LOGmanager Blockly není nic nemožné ;-). Podívejte se na naše uživatelské fórum, abyste se o tomto řešení dozvěděli více.

Aktualizace 12.8: Na fórum jeden náš zákazník přidal další zajímavý návod na sledování toho, kdo maže ve sdílených mailboxech Exchange serveru. Link níže přidán.

A co jiného? Na verzi 3.8 usilovně pracujeme, takže sledujte blog, další aktualizace bude brzy.

./Maciej Solnicki

Hi All,

Short update post today. First, there is a new LOGmanager video available on youtube. Topic? Lookuptables. We received several queries about this subject. If you ever wondered if it is possible to automatically update LOGmanager with some data such as logon name to user name mappings or IOC go ahead and check it out. Link in the bottom.

Second, there is a new cool use case available on user forum. We are working on integration with security solution Vectra Cognito and due to the type of logs it creates we had to create an algorithm to translate Unix epoch time to date. Tough task, but nothing is impossible with Blockly 😉 Check our user forum to learn more about it.

Update 12.8: There is a new customer usecase on the forum, describing how to monitor shared mailboxes on MS Exchange server. Quite nice one. Link bellow added. 

What else? We are working hard on version 3.8 so stay tuned for more updates soon.

./Maciej Solnicki

logo
© 2022 Sirwisa a. s. Všechna práva vyhrazena.